Site Contact

Контакт

Адреса:
ул. Никола Парапунов бр. 6-1/18 Гостивар, Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 (042) 271 978

Факс: +389 (042) 217 539

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Контакт информации

Адреса: Никола Парапунов 6-1/18, Гостивар, Р. Македонија
Телефон: 042 271978 | Факс: 042 217539 |
е-маил: kem@t-home.mk |  info@kem.com.mk | www.kem.mk